Зміни починаються з квитка на потяг у незнайомому напрямку, а ідеї народжуються у випадкових відвертих розмовах з новими людьми. Мужність взяти на себе відповідальність та діяти корегує рух життя, повертаючи його у твій бік, а іноді взагалі перевертає його. А за всіма великими суспільними змінами стоять звичайні люди, які колись починали з першої маленької справи для своїх друзів, своєї вулиці, своєї громади. Часто для такого початку потрібен лише невеличкий імпульс, трохи досвіду чи просто підтримка однодумців — саме задля цього працює програма “Майстерня громадської активності”, яка шостий рік поспіль оголошує набір учасників.

 До 10 березня 2013 року ми шукаємо молодих людей з усіх регіонівУкраїни, Польщі та Білорусі віком від 18 до 25 років, які відкриті до нового та горять своїми ідеями, до участі в міжнародній програмі неформальної громадянської освіти молоді. Деталі щодо етапів програми, умов участі, подання заявки ви знайдете на офіційному сайті програми за посиланням.

 «Майстерня громадської активності» – це програма неформальної освіти молоді та підтримки її громадських, соціальних та культурних ініціатив в Україні, Польщі та Білорусі. В рамках програми учасники покращують життя своїх громад через невеликі проекти та в процесі їх реалізації отримують «живі» знання та імпульси до саморозвитку. Крім того, завдяки інтенсивному міжкультурному компоненту молоді люди знайомляться з культурою та мовами учасників з інших країн. Програма складається з трьох семінарів-тренінгів, підтримки проектів учасників та індивідуального супроводу кожного проекту.

 «Майстерня громадської активності» є спільною програмою українських та польських громадських організацій, які спільно з Колегіумом ім. Теодора Гойсса Фонду ім. Роберта Боша та Спілки МітОст розробляють моделі неформальної громадянської освіти молоді. Провайдером та головним координатором програми в Україні є «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій»; партнерами програми є «Фундація регіональних ініціатив» (Рівне), Донецька громадська організація «Альянс», Коаліція молодіжних організацій Черкаської області «Молода Черкащина», НУО «Клуб молодих лідерів» (Сімферополь), Хмельницький обласний центр молодіжних ініціатив, спілка «Genius Loci» (Польща) та спілка «To.pole» (Польща).

Контакти

Ольга Дятел

Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій

info.ua@maysternya.org

http://maysternya.org/ua/

 http://vk.com/ta_sama_maysternya