Якщо ти хочеш з користю провести свій час, якщо ти бажаєш передавати свій досвід далі, якщо ти прагнеш здобути нові знання або професію, тоді тобі на Літню школу тренерів!

Що це? 6-12 серпня на базі відпочинку поблизу Чорного моря відбудеться Літня школа тренерів – 2012. Школа є продовженням серії освітніх проектів для тренерів, які організовує Спілка ініціативної молоді «СІМ». Цього літа проект відбудеться вже вп’яте. Літня школа тренерів – це тренінг, який триває сім днів, шість ночей і за який тобі покажуть як проводити власні тренінги.

Для кого: Учасниками проекту можуть бути усі бажаючі стати тренерами. Зокрема:

Активісти третього сектору: члени громадських організацій, органів студентського самоврядування, які готові навчати інших.

Студенти, особливо факультетів психології, соціології, соціальної роботи, педагогічних спеціальностей які розуміють, що для успішного працевлаштування університетської освіти недостатньо.

Вчителі, психологи, працівники соціальної служби, які хочуть підвищити кваліфікацію і здобути нову професію.

Люди, які не відносяться до жодної з категорій, але прагнуть розвитку і хочуть стати тренерами:) Вікове обмеження для учасників: 18-30 років.

Чому можна буде навчитись: + що таке «тренінги» і як їх проводити; + хто такий «тренер» і як ним стати; + як створювати, організовувати та проводити гарні тренінги; + як заробляти на тому, що ти створюєш, організовуєш і проводиш гарні тренінги.

Хто навчатиме?

Олексій Чорний Сертифікований бізнес і соціальний тренер, організатор навчальних проектів; практикуючий психолог-консультант та проектний менеджер, засновник «Інституту розвитку особистості». Випускник «Молодіжної школи соціальних тренерів» – 2008р., «Севастопольської школи тренерів» – 2009р., організатор «Всеукраїнської школи молодіжних тренерів» – 2010р., «Літньої школи тренерів» – 2011 р.

Олександр Корнієнко Бізнес-тренер та тренер-для-тренерів, технолог неформальної освіти; співавтор «Міжнародної школи тренерів», сертифікований Базовий консультант Позитивної психотерапії. Найкращий молодіжний тренер України 2009 року. Випускник «Молодіжної школи соціальних тренерів» – 2008р., «Севастопольської школи тренерів» – 2009р., організатор «Всеукраїнської школи молодіжних тренерів» – 2010р., «Літньої школи тренерів» – 2011 р.

Протягом навчання у школі кожен учасник розробить і проведе власний тренінг під наглядом досвідченого тренера. Ну і, звичайно, буде відпочинок: море, вечірні посиденьки біля вогнища, спілкування, пісні під гітару та ін..

Вартість участі:

1200 грн для членів молодіжних організацій-партнерів Спілки ініціативної молоді (перелік узгоджується);

1400 грн для студентів денної форми навчання;

1600 грн для всіх інших.

База відпочинку «Економіст» знаходиться на піщаній косі Кароліно-Бугаз (60 км від Одеси). Учасникам Школи надається проживання (7 днів), 3х разове харчування та роздаткові матеріали входять у вартість.

Більше інформації: http://trener.sim.org.ua/

А також група ВК: http://vk.com/trenerschool

Контакти

Чернігевич Галина Спілка ініціативної молоді ”СІМ”

halina.flower@gmail.com

http://trener.sim.org.ua/

Джерело: Ресурсний центр “ГУРТ” .