МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» спільно з USAID|Проектом розвитку ВІЛ/СНІД- сервісу в Україні запрошує Вас взяти участь у Конкурсі соціальних плакатів з ВІЛ-тематики

«Безпека та розуміння»

На даний момент в Україні вкрай недостатньо інформаційних матеріалів для загального населення з питань ВІЛ/СНІДу. Бракує плакатів, які спрямовані на толерантне ставлення до уразливих груп, таких як – споживачі ін’єкційних наркотиків (СІН), працівники комерційного сексу (ПКС), чоловіки, що мають секс с чоловіками (ЧСЧ), клієнти замісної підтримуючої терапії (ЗПТ), люди, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), діти вулиць і профілактику передачі ВІЛ через специфічні сексуальні практики і небезпечну поведінку .

Мета Конкурсу – підвищення інформованості загального населення України з питань профілактики ВІЛ-інфекції, та формування толерантного ставлення до уразливих до ВІЛ груп.

Номінації конкурсу:

1. Профілактика ВІЛ серед ЧСЧ

2. Формування толерантного ставлення до уразливих груп (СІН, ПКС, ЧСЧ, клієнти ЗПТ, ЛЖВ, діти вулиць)

3. Профілактика передачі ВІЛ через специфічні сексуальні практики і небезпечну поведінку (татуювання, пірсинг, оральний секс і т.д.).

Технічні вимоги до робіт:

- Мінімальний розмір роботи – формат А3 (297мм х 425мм).

- Файл формату JPG або PDF.

- Плакат повинен мати роздільну здатність не менш ніж 1024 х 768 пікселів.

За підсумками Конкурсу переможцям присуджуються 1, 2 і 3 місця в кожній номінації. Всі учасники, які посіли призові місця нагороджуються цінними призами та дипломами, але найголовнішим призом буде тиражування і розповсюдження плакатів серед громадських організацій і медичних установ.

У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі, які проживають на території України і досягли 18-річного віку з відкритим серцем і бажанням донести свій образно-словесний посил до масової свідомості.
Для участі у Конкурсі Вам необхідно надіслати в електронному вигляді роботу, виконану відповідно до вимог конкурсу і заявку-анкету до 10 червня 2012 року за електронною адресою hiv.posters@gmail.com з поміткою «Конкурс». Заявка повинна включати наступу інформацію:

1. Прізвище/ім’я/нікнейм (або відомості про авторський колектив)

2. Місто/організація

3. Контактний телефон/ e-mail

4. Номер номінації

5. Назва роботи

6. Коментарі до роботи (не більш 300 слів)

Детальнішу інформацію про умови проведення Конкурсу Ви можете отримати ознайомившись з Положенням про конкурс соціальних плакатів

З усіма додатковими запитанями стосовно конкурсу ви можете звернутися за електронною адресою hiv.posters@gmail.com або за номером телефону +38 095 765 53 82 ( контактна особа Велигоцька Анастасія).

Намалюй краще та здорове життя!

Висловлюємо подяку за авторську ідею Конкурсу соціальних плакатів Леоніду Чиндею.
положення