4-6 вересня 2013 року  близько 300 молодих людей з кожної області України зберуться в Києві на Всеукраїнському фестивалі молоді.  Всі разом вчитимуться нового, ділитимуться успішними напрямками реалізації молодіжної політики  та плануватимуть нові механізми роботи з молоддю і звичайно ж – креативно та весело проводитимуть дозвілля. Захід відбудеться за участі перших осіб держави. В рамках фестивалю заплановано спеціальна екскурсія на головну спортивну арену країни – НСК «Олімпійський» та проведення там товариського матчу з футболу між збірними учасників Фестивалю та представниками органів центральної влади.

Для представників з Черкаської області Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр організовує конкурсний відбір. Для участі у конкурсі необхідно до 10:00 12.08.2013 заповнити та надіслати анкету http://bit.ly/Fest_Mol. Про результати конкурсного відбору учасники будуть інформовані на електронні скриньки до 10:00 13.08.2013.

Участь у заході є безкоштовною. Відібрані у конкурсі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням за рахунок організаторів, а також – компенсацією проїзду за рахунок управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Організаторами Всеукраїнського фестивалю молоді є Міністерство молоді та спорту