З початку створення благодійного фонду «Інсайт» проводить добровільну діяльність. За довгі роки роботи була створена команда добровольців. Добровольці – це молоді люди у віці від 15 и старші, які пройшли відбір і спеціальну підготовку та ведуть діяльність з формування здорового способу життя і профілактиці негативних явищ у суспільстві.

Добровольці 1 ступені – це молоді люди, без досвіду волонтерської діяльності,які можуть приймати участь у благодійних акціях і заходах.
Добровольці 2 ступені – це добровольці, які пройшли спеціальну підготовку и можуть проводити самостійну діяльність і працювати за принципом рівний-рівному.
Добровольці 3 ступені – це добровольці, які включили в роботу волонтерського руху більше 5 людей та ведуть самостійну діяльність в рамках сфери діяльності фонду.

Основні види діяльності добровольців:
Молодіжний рух :

Цільова аудиторія – студенти ВУЗ, учні ПТУ, підлітки груп ризику

  1. Навчання молодих тренерів за програмою «Рівний-рівному з формування здорового способу життя»Після закінчення навчання тренерів волонтери самостійно проводять тренінги серед учнівської молоді
  2. Робота в центрі «Дружба»
  3. Організація та участь у акціях День доброти – лютий, День здоров’я – квітень, День захисту дітей – червень, День контрацепції – вересень, День боротьби з гепатитами –липень, День боротьби за ліквідацію насилля – листопад, День боротьби з ВІЛ/СНІД – грудень
  4. Танцевальный флеш моб – май-июнь
  5. Збір засобів для соціально-незахіщених слоїв населення (одяг, засоби особистої гігієни та інш.)

Проектна діяльність:
Пропонується робота з клієнтами організації по супроводу їх у медичні заклади, догляду на дому, участь у заходах.
Збори проводяться 1 раз на квартал або у випадку необхідності. Інформація про збори висвітлюється на сайті www. insight.org.ua або повідомляється в телефонному режимі.