9 лютого 2012 р. у обласному Черкаському художньому музеї відбулося відкриття третьої виставки –конкурсу до Дня Святого Валентина під назвою – «Це-любов». Конкурс був організований з метою пошуку нових талантів. У цьому році у конкурсі взяли участь 55 учасників, у музеї представлено близько ста художніх творів. Основна частина конкурсантів – це молоді художники. Експозиція розгорнута у двох виставкових залах. У центральному залі – твори професійних художників. У виставковому залі №1 – разом з творами професійних митців твори людей, які живуть мистецтвом, але не є професійними художниками, тих, кому не байдужа тема кохання.

Традиційний соціально-мистецький проект цього року пройшов під гаслом «Подумай про безпеку». Участь медичного центру «Андромеда +» у виставці дала можливість нагадати молодим людям про безпечне ставлення до статевого життя та відповідальність за свої вчинки. На виставці усі отримували буклети з інформацією про контрацепцію, мали змогу подивитися презентацію з питань контрацепції та репродуктивного здоров’я.

Художні роботи, представлені у музеї, ввійдуть до міні каталогу, який можна буде отримати у медичному центрі«Андромеда +».

Благодійний фонд «Інсайт» також відвідав виставку та надав молоді можливість отримати тематичні буклети та  засоби контрацепції.

Виставка буде діяти до 25 лютого 2012 року.

Бажаємо усім безмежного та щирого кохання, але пам’ятайте про безпеку та наслідки безвідповідального ставлення. Закликаємо вас до культури статевого життя!