Альтернатива-2010

Виставка художніх робіт людей , які знаходяться у місцях позбавлення волі буде проходити з 1 по 7 грудня у художньому музеї м. Черкаси.

Виставка має назву «Інший погляд» і приурочена до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Цей захід проводитимуть благодійний фонд «Інсайт» та Управління державного департаменту України з питань виконання покарань в Черкаській області.


Мета акції – формування толерантного відношення громадськості до людей, які перебувають у місцях позбавлення волі, висвітлення проблемних питань стосовно їх майбутньої адаптації після звільнення та надання можливості засудженим брати участь у соціально-значимих подіях у суспільстві.
Місця позбавлення волі є не самим сприятливим середовищем перебування для людини. Звільнившись з місць позбавлення волі людина може мати психологічні проблеми, стикаючись з втратою та відсутністю соціальних зв’язків, а також проблеми зі здоров’ям. Тому ця акція є кроком до подолання бар’єрів у стосунках, прийняття людини такою, якою вона є, а також проти упередженого ставлення до соціальної ізоляції.
Відкриття виставки відбудеться 1 грудня о 15.00 годині. Тут ви зможете придбати для себе квиток з цікавою інформацією.
«Інший погляд» дає можливість ознайомитися з художньою творчістю засуджених, поспілкуватися з авторами робіт, працівниками фонду.

Альтернатива-2010

Альтернатива-2010

Запрошуємо відвідати виставку «Інший погляд» всіх небайдужих, а також сподіваємося на співпрацю представників засобів масової інформації та державних структур.
Детальнішу інформацію можете отримати за телефонами: (0472)63-85-10;
Прес-анонс : pres-anons-alternativa.pdf