З початком нового навчального року до ресурсного центру почали надходити запити щодо проведення просвітницької роботи зі студентами. Найбільше студентів цікавлять теми профілактики негативних явищ; робота з молоддю; сексуальне та репродуктивне здоровя та інші. В жовтні було проведено 5 занять для студентів Автодорожного ліцею, Комерційного технікуму та Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Загальна кількість студентів, які були присутні на заняттях – 97 осіб. Темою інформаційних занять була «Профілактика вживання ПАР. Залежність та її види».

Робота зі студентами була побудована на інтерактиві – перегляд фільму та його обговорення, ігри, групова робота, програвання ситуацій. Цікавим виявилося заняття, учасниками якого були соціальні педагоги з різних шкіл  (отримують другу вищу освіту). Кожен з учасників має досвід роботи із дітьми групи ризику, тому наводилося багато життєвих ситуацій, які можна було обговорити та знайти шляхи вирішення проблеми. Таким учасникам було запропоновано розглянути варіант проведення батьківських зборів із залученням дітей, де спільно можна розібрати тему та запобігти негативним наслідкам поведінки дітей.

Такі заняття допомагають студентам краще розібратися в темі та навчитися як у майбутньому працювати з дітьми групи ризику. Видно, що студенти зацікавлені у такій роботі і прагнуть отримувати не лише теоретичний матеріал, а й на практиці застосовувати свої знання, вміння та навички.

В подальшому планується провести ряд занять, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІД – надати студентам інформацію про ВІЛ/СНІД, стигму та дискримінацію, навчити берегти себе та своє здоровя.