21 жовтня 2014 р. МІРЦ надав технічну підтримку Комерційному технікуму у вигляді інформаційно-профілактичного заняття по темі «Профілактика негативних явищ у студентському середовищі». Учасниками заняття були студенти спеціальності «соціальна робота». Метою заняття було надання інформації про шкідливі звички та попередження вживання алкоголю, тютюну та наркотиків у студентському середовищі.

Під час заняття студенти розібрали, що таке залежність та шкідливі can you spy on iphone 5 звички, обговорили, що допомагає людині бути здоровим, а також, що загрожує здоров’ю, які фактори впливають на здоров’я. далі більш детально студенти дізналися про види http://cdn.jameschristianson.com/bpi-remote-installation-of-cell-phone-spy-software/ залежності та стадії протікання залежності. Учасники проаналізували, яку залежність має кожен із них та спів ставили стадії їх протікання (це переважно харчова залежність, ігрова залежність та психологічна) .

Кожен з учасників отримав картку, на якій було твердження – міф або факт про негативні явища. Студенти розібрали картки та розмістили їх відповідно у дві колонки. Всі картки обговорили та підвели підсумки роботи.

Далі учасники поділилися на групи та розіграли ситуації на відмову http://aflchomemissions.org/trace-cell-phone-location-app-5i/ від вживання шкідливих речовин. http://aloeverahealthproducts.net/7ikk-download-call-tracker-for-android Студенти творчо та креативно підійшли до ситуацій та у рольових іграх представили свої i spy books for android напрацювання.

На завершення заняття учасники дали iphone 4 remote spy зворотній зв’язок, який показав, що заняття дійсно було актуальним, кожен отримав для себе відповідну інформацію та зробив висновки. Всі отримали інформаційні брошури.

IMG_20141021_152950

 

IMG_20141021_155232