25-26 вересня 2010 року на території національного природного парку «Гомільшанські ліси» відбудеться ЕкоЕтноФестиваль «Гомільшанський екотоп – 2010».
Одна з головних цілей фестивалю – ознайомити всіх учасників з основами гармонійного і грамотного відпочинку на природних територіях, показати красу природи малої батьківщини і прищепити до неї любов.
У програмі фестивалю: жива музика – етно, фолк, рок; ленд-арт, майстер-класи, виставки народних майстрів, фотовиставки, екскурсії нічним лісом!

Детальна програма – на сайті фестивалю: http://gomilsha.org.ua/fest

Для кого цей фестиваль? Думаємо, що його учасниками і глядачами стануть люди, небайдужі до природи, та ті, хто дотримується природного, здорового й активного способу життя.

Той, хто відгукнеться й приїде, зможе побачити:

  • театральну частину (в т.ч. світлові театри, контактну імпровізацію, перформанси тощо);
  • літературну частину (цікаві поети із захоплюючими віршами про любов до природи);
  • музичну частину (етно, фолк, рок);
  • еко-лендарт (використання природного простору для втілення художніх ідей);
  • важливою частиною фестивалю є різноманітні навчальні майстер-класи та обговорення.

Буде організовано низку круглих столів для обговорення нагальних проблем в екологічній ситуації в Україні і в світі в цілому. Крім цього буде організована ярмарок хенд-мейд і натурального арту (наприклад, екоторбинки).

Місце проведення: територія національного природного парку «Гомільшанські ліси», заплавний луг лівого берега р. Сіверський Донець, найближчий населений пункт – с. Задонецьке.
Запрошуємо учасників (музикантів, творців ленд-арту, театралів та інших людей, зацікавлених в темі фестивалю), помічників-волонтерів та, звичайно, глядачів. Приїжджайте, щоб побачити цікаві виступи і відпочити в оточенні осінньої природи, пропонуйте свої ідеї.

Буде весело, цікаво, корисно і красиво!

Контакти
Одуслав Німай

Національний природний парк «Гомільшанські ліси»
odik@graffiti.net
+38 063 381 62 67
+38 099 736 67 54
+38 098 253 55 23
http://gomilsha.org.ua/fest
ICQ : 356725334