PIC_197317 лютого 2014 р. черкащани знову приєдналися до традиції розповсюджувати добрі справи. Міжнародний день всесвітнього прояву доброти став чудовим приводом дарувати людям радість та нагадувати про важливість добрих вчинків. Цього року «посланцями доброти» виступили студенти Черкаського національного університету спеціальності «соціальна робота» та «соціальна педагогіка». Сама акція проходила в 4 корпусі університету, де кожен зміг отримати свою порцію позитивних емоцій, посмішок та приємних відчуттів. «Посланці доброти» роздавали картки «Посміхнись», «Гарного дня» та картки з добрими побажаннями, роздавали цікаві передбачення, лотерейки, у яких було завдання протягом дня зробити гарну справу. Також усі бажаючі могли отримати «стрічку доброти», яка символізувала причетність людини до здійснення хороших вчинків. Студенти дарували кульки, всередині яких були побажання. Все це супроводжувалось посмішками, щирими привітаннями та закликом пам’ятати про добрі вчинки і робити їх якомога частіше. Приємно дивували студентів та викладачів волонтери, які пропонували обійнятися просто так. Такі моменти зворушували та надихали охопити якомога більше людей, аби подарувати їм радість та позитив. Роздруковані вислови та вірші про добро роздавали викладачам та персоналу університету, вітаючи кожного від щирого серця.

Крім того, «посланці доброти» розвісили привітання зі святом на під’їздах своїх будинків, біля автобусних зупинок та в гуртожитку.

Відгуки та враження від акції досить приємні. Всі отримали багато позитиву, посмішок, гарних слів, а це було найголовнішою метою акції. Сподіваємось, що люди будуть пам’ятати ці емоції та робити більше добра.

На цьому акція ще не закінчилася. Для діток із малозабезпечених сімей було проведено свято «День доброти». Інтерактивний театр-студія «Яблуко» показав дітям виставу про добро, закликавши їх робити гарні справи просто так.  У постановці були висвітлені питання добрих та поганих вчинків і показано, як добро перемагає зло. Дітки та їх батьки залишилися дуже задоволені. Наприкінці свята всі отримали подарунки.

Отримуючи приємні відгуки, ми щасливі, що робимо такі заходи.

Фото з акції розміщені у фотогалереї.