Популярний громадський лідер

19 листопада 2010 р. на базі МІРЦ був проведений тренінг «Популярний Громадський Лідер», що являє собою нову методику роботи з клієнтами ВІЛ-сервісних організацій. Тренінг розрахований на психологів, старших соціальних працівників та лідерів ініціативних груп.
Ведучий тренінгу – Герасименко Е.Б.

Програма «ПГЛ» – це модель, яка виявляє та навчає популярних людей, які при тому користуються повагою у людей певної спільноти тому, як підтримувати необхідність безпечної поведінки своїх друзів, сусідів, знайомих.
Програма «ПГЛ» заснована на такому принципі – тенденції нової поведінки можуть бути встановлені тоді, коли люди чують і бачать, як достатня кількість популярних людей, думка яких значима для інших, активно пропагандують нові цінності.
При проведенні ВІЛ-профілактичних програм, у бесідах передається інформація про безпечний секс, використання презервативів та ризиковану поведінку.
У ході проведення тренінгу була застосована модель навчання, у ході якої учасники могли паралельно ознайомиться з основною інформацією, яку далі відпрацьовували за допомогою практичних вправ. Учасники навчились узагальнювати та презентувати власний досвід, проводить аналіз цільової групи, їх доступності, момент залучення, навчання лідерів із цільових груп. В якості наглядного посібника учасникам була представлена слайдова презентація. На відпрацювання навиків була проведена робота в міні групах, які готували сесії, відповідно до своєї цільової групи.
Тренінг мав неабиякий успіх, так як методика інноваційна і досить цікава для роботи. Для всіх учасників вона виявилася зрозумілою і доступною, її неважко втілювать у роботу, але треба мати до цього серйозний підхід та бажання.
По завершенню тренінгу було визначено, що така програма дозволить захватить велику кількість людей із спільноти, ненав’язливо передати важливу інформацію та поширювати її за допомогою людини, якій довіряють.

Фотозвіт: