БАЧЕННЯ

Щоб забезпечити національне керівництво і ресурси, що призведе до освітніх програм з профілактики ВІЛ / СНІДу та поліпшення догляду за особами, що живуть з ВІЛ / СНІДом

МІСІЯ

Для забезпечення фінансування для освітніх програм, спрямованих на профілактику ВІЛ / СНІДу та / або ліквідації забобонів і дискримінації по відношенню до ВІЛ / СНІДу, постраждалих осіб, а також для програм, які надають послуги для людей, інфікованих або підданих ризику ВІЛ / СНІДу.

У Елтон Джон СНІД Фонд, з офісами в Лос-Анджелесі та Лондоні, є міжнародною некомерційною організацією, фінансування програм профілактики і прямих пацієнт-санітарної допомоги в усьому світі. Благодійна була створена в 1992 році сером Елтоном Джоном, який виступає в якості його Голови.

ОСНОВА

Elton John
Elton John

З офісами в Лос-Анджелесі, Лондоні, Елтон Джон СНІД Фонд є міжнародною некомерційною організацією, фінансування програм профілактики та догляду за пацієнтами прямі послуги по всьому світу. Благодійна була створена в 1992 році Елтон Джон, який виступає в якості його Голови.

У 1993 році в Північно-Американської заснований Елтоном Джоном СНІД Фонд створено спільно з Національним фондом зі СНІДом, у Вашингтоні, округ Колумбія, заснований організації партнерства зі співтовариством у всіх Сполучених Штатах. Це співробітництво було створено з метою сприяння загальнонаціональної розподілу грантів для громад і груп населення найбільш впливу ВІЛ / СНІДу. Ці субсидії є питання, як виклик національній СНІД Фонд місцевого співтовариства, в яких використовуються субсидії на плечі ще 2 дол США, місцеві гроші за кожен долар, представлена на Елтона Джона СНІД Фонд – істотне збільшення віддачі від інвестицій у фонд. Сьогодні, це становить 60% від фонду грант рішень. Нові зв’язки між Національною СНІД Фонду та Університету Каліфорнії в Сан-Франциско – СНІД-дослідний інститут підніме visibilty і недоступним для Елтона Джона СНІД Фонду як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні.

Надходження від Елтона Джона СНІД Фонд включає в себе широкий спектр послуг підтримки чоловіків, жінок, молоді, дітей, своїх немовлят, меншин і цілих родин, інфікованих або підданих ризику ВІЛ / СНІДу. Гранти підтримки програм і послуг, починаючи від освіти інформаційно-пропагандистських програм зі зменшення шкоди моделях, на початку тестування та лікування в інформаційно-пропагандистської діяльності, юридична допомога, приятель програми, продовольчі банки, доставка їжі програми, догляд за хворими та прийняття послуг для дітей, які стали сиротами та / або які живуть з ВІЛ.

У Елтон Джон СНІД Фонду в Лос-Анджелесі та Лондоні, раді повідомити, що на сьогоднішній день наше загальне розподіл субсидій перевищив 50 млн. дол США. З 1992 по 2004 р. Елтон Джон СНІД Фондом профінансовано понад 2417 грантів у Північній Америці. У Північній Америці, понад 80 відсотків усіх грошей, підняті йде безпосередньо до пацієнта по догляду за гранти, що робить Елтона Джона СНІД Фонд однією з найбільших громадських некомерційних організацій в СНІДом арені.