Проведення акції «Епідемія доброти» стало хорошою традицією Благодійного фонду «Інсайт». Адже, скільки позитиву, тепла та оптимізму можна отримати в цей день просто так.

18 лютого 2013 р. «Епідемія доброти» стартувала як завжди весело та енергійно. «Посланці добра» з ентузіазмом та творчим підходом ринули до черкащан дарувати свій хороший настрій та позитив. Волонтери дарували людям добрі прогнози та стрічки добра, вітаючи усіх зі святом та бажаючи приємні слова. Цього року до різних заходів також додався новий – «Лотерея щастя». Тут можна було дістати із скриньки «добре завдання» і виконати його протягом дня. Така лотерея виявилася досить популярною, було багато бажаючих зробить добре діло (цікавинкою було те, що бажання були і гумористичними).

Діткам волонтери дарували повітряні кульки, водіям та перехожим були намальовані плакати «Щасливої дороги» та «Гарного дня». З такими плакатами «посланці добра» вітали біля світлофорів водіїв та перехожих. Дуже сподобалися черкащанам вільні обійми – волонтери з плакатами «Вільні обійми» вітали людей з днем доброти, обіймали їх та бажали хорошого настрою. Перехожі ставилися до такої акції добре, сміялися, бажали у відповідь бути такими ж веселими, добрими та позитивними.

На цьому святкування Дня доброти не закінчується. Ще протягом всього тижня БФ «Інсайт» буде проводити «добру акцію» для діток. Вже такий захід проведений у одному з дитячих садочків міста, де діткам інтерактивний театр «Яблуко» показав спектакль, дітки отримали невеличкі сувеніри та хороший настрій. З цим спектаклем та подарунками ми плануємо відвідати реабілітаційний центр для діток-інвалідів та ВІЛ-позитивних дітей.

Велику подяку висловлюємо Черкаському національному університету ім. Б. Хмельницького, зокрема інституту педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва за небайдужість та активну участь у проведенні акції. Волонтерами були зібрані кошти та речі для діток, які будуть передані для ВІЛ-позитивних дітей. На зібрані кошти були закуплені м’які іграшки, канцтовари та солодощі, які порівну розділили на всі заклади, в яких проходитиме така акція.

Робити добро легко, а головне – дуже приємно. Не забувайте робити добро і воно обов’язково повернеться вам.

Більше фото дивіться у нашій фотогалереї!