18 жовтня 2010 р. був проведений експертний візит на базі Автодорожнього ліцею м. Черкаси. Заступник директора по навчально-виховній роботі даного закладу Ірина Павлівна дуже зацікавлена у проведенні профілактичних занять і вважає їх актуальними для своїх вихованців.

Були присутні 16 осіб. Ми представили коротенький блок про поширення епідемії ВІЛ/СНІДу та нагадали шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Було видно, що учасники вже знайомі з даною тематикою, але все ж таки багато питань залишається невирішеними. Задавали багато питань, пов’язаних із тим, як поводитися з ВІЛ-позитивними людьми, цікавилися способом їх життя.
Завдяки груповій роботі, у якій учасники отримали карточки із ситуаціями, які необхідно було розташувати по мірі зростання небезпеки зараження ВІЛ-інфекцією, учасники змогли отримати відповіді на свої запитання і отримати нову інформацію. Групова робота згуртувала і активізувала групу. Ми зробили коротке обговорення кожної ситуації і розібралися з помилками. Учасники брали активну участь у обговоренні, не соромилися ставити запитання.

Далі група подивилася відеоролик про ВІЛ-інфекцію, який дав змогу закріпити знання та побачити важливість збереження свого здоров’я.
Група обговорила небезпечність та швидкість зараження ВІЛ-інфекцією, а також туберкульозом.

По завершенню заняття група висловила своє ставлення до ВІЛ-позитивних, ми торкнулися питання толерантності та розуміння. Майже всі учасники мають позитивне ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Вразило те, що багато учасників переймаються даною проблемою і бажають жити у здоровому суспільстві; вони не збираються відвертатися від хворих людей і зацікавлені у волонтерській діяльності.

Всі учасники отримали інформаційні матеріали, які поглиблять їх знання, а в декого можливо змінять ставлення до проблеми.