Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні оголошує конкурс грантових заявок для підтримки регіональних ініціатив організацій громадянського суспільства та державних центрів соціальних служб в сфері запобігання та протидії насильству в сім’ї
Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні (Програма) є спільним проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.
Діяльність в рамках Програми спрямована на розвиток освіти без дискримінації за ознакою статі та інтеграцію ґендерних знань та принципів ґендерної чутливості в систему освіти. Більш детальну інформацію з приводу діяльності Програми можна отримати на сайті Програми.
Основними цілями даного конкурсу заявок є:
підвищення рівня інформованості громадськості, формування нетерпимості до насильства в сім’ї;
робота з подолання стереотипів, орієнтована на хлопчиків і чоловіків;
підтримка прав жінок і дівчат отримувати захист від насильства в сім’ї та відповідну підтримку;
покращення реагування місцевих органів влади, громад та центрів соціальних служб на потреби людей, які потерпають від насильства в сім’ї, а також їх захист та підтримка;
зміцнення організаційного та професійного потенціалу вищезазначених організацій; зміна ґендерних упереджень і стереотипів щодо насильства в сім’ї, які існують у міліціонерів, державних чиновників, лікарів, суддів, прокурорів, громадськості, тощо.
Даний конкурс заявок починається 15 березня 2011 року і завершується 15 квітня 2011 року. Період реалізації грантових проектів не повинен перевищувати 6 місяців. Грант розрахований на суму від 80 000 до 270 000 грн. ПРМПЖ надаватиме один грант одній організації-переможцю.

Контакти
Олена Парінова
Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні
elena.parinova@undp.org.ua
http://gender.org.ua/