1 листопада 2011 р. навчально-науковий інститут педагогічної освіти, соціальної роботи та мистецтва Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького святкував День соціального працівника. Свято було присвячене не лише студентам даної спеціальності, але й працівникам соціальних сфер та випускникам даного інституту.  Зустріч була пронизана теплом, добротою та щасливими посмішками, адже професія соціального працівника настільки різноманітна і насичена позитивними якостями, що атмосфера у колі таких людей завжди приносить задоволення.  Тут були і пісні, і вірші, і теплі слова від запрошених гостей. Ми ще раз переконалися в тому, наскільки соціальні працівники талановиті та креативні – їхні виступи поєднували у собі і професіоналізм, і творчість.

Випускники даної спеціальності мали змогу зустрітися зі своїми одногрупниками, поділитися своїми відчуттями у стінах рідного університету та висловити подяку  тим, хто дав путівку у життя.

Також випускники давали поради студентам першокурсникам стосовно навчання, поведінки та здачі сесій. Завдяки гумористичному підходу, всі отримали багато незабутніх вражень та емоцій.

Далі зустріч продовжилася у неформальній обстановці, де мали змогу ще раз переконатися, настільки соціальна робота важлива і потрібна людям.

Дякуємо організаторам за запрошення та позитив, отриманий на святі))))))))