Натрапили на цікавий проект, який потребує  Вашої допомоги! Більше дізнавайтеся на сайті лікарняних клоунів.

Допоможіть дарувати радість діткам із онкодиспансеру в Черкасах

Для багатьох  в Україні вже відомі такі кумедні люди з дуже серйозною професією  «Лікарняний клоун». Це  ми, команда черкаських дівчат-клоунес, котрі вирішили обєднати свої бажання допомогти дітлахам і дорослим, котрі потрапили в лікарняне складне і стресове життя онковідділення. Чим допомогти? Хорошими емоціями: посмішками, гарним настроєм, радістю, котру «висипаємо з клоунських кишень», видуваємо в мильних бульках  та вмінням  любити просто так, нічого не потребуючи навзаєм.

Сміх  – це природні ліки від багатьох недугів,  а хороші емоції роблять свою справу: активізують імунні процеси і маленькі наші друзі та ті, хто знаходиться поруч з ними, впевнено крокують до перемоги над хворобами,  не дають тривозі та хвилюванням, страхові та невпевненості поселитися в їхньому житті.

Наукові дослідження довели факт корисної та позитивної дії лікарняної клоунади на психічний стан не тільки діток, а й дорослих, котрі перебувають або проживають поряд. Під час сміху активізуються лімфоцити, що оберігають всіх  від інфекцій та вірусів.

Правильно навчений своїй роботі клоун, котрий регулярно працює у відділеннях має рідкісні властивості покращувати емоційний стан дитини через спілкування та встановлення контакту. У своїй роботі ми  використовуємо такі методи як гумор, інтерактивну гру, музику, спів, фокуси, казки.

Алеж щоб доїхати до дитячого лікарень чи відвідати хворих діток вдома, інколи доводиться витрачати близько 2 -3 годин на дорогу. А коли доводиться їхати в різні куточки міста, часу витрачається ще більше.Тому аби максимально зберегти час для проведення різних заходів з дітками ми, волонтери, лікарняні клоуни з міста Черкаси, вирішили зібрати кошти на придбання маленького старенького автомобільчика.

Маючи власне авто, ми зможемо надати швидку клоунську сміхотерапевтичну допомогу тим, хто потрапив у складні стресові ситуації, щойно дізнався про хворобу чи знаходиться на довготривалому лікуванні.

Бюджет, котрий буде зібраний спільнокоштом наша команда використає за призначенням – придбає автомобіль, який буде швидко доставляти нас до хворих діток і посмішка та сміх допоможуть зміцнити імунітет і дітям, і батькам, і медичному персоналу.

Джерело:  http://biggggidea.com

Сайт лікарняних клоунів м. Черкаси http://docclown.org.ua