У 2011 році згідно плану роботи обласної Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу центром моніторингу та оцінки виконання програмних заходів з протидії епідемії ВІЛ-інфекції КЗ «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом», що створений наказом Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф облдержадміністрації від 02.02.2011 №01-17/3 було проведено збір регіональних показників МіО відповіді області на епідемію ВІЛ-інфекції за підсумками 2010 року. Перелік показників презентовано у видаткових матеріалах (додаток 1).

Проводилось незалежне анкетування підлеглих структур з метою отримання інформації. Ці дані аналізувалися та направлялися до управлінь, недержавних організацій з метою їх подальшого аналізу та вживання заходів щодо поліпшення епідемічної ситуації в області.
Для зібрання та аналізу регіональних показників використовувалися показники, які були затверджені рішенням ОКР з питань запобіганню поширенню ВІЛ-інфекції 15.09.2006.
Було надіслано письмовий запит до всіх державних та 11 недержавних організацій, які працюють у сфері профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД в Черкаській області.
Для аналізу були надані дані обласними, міськими, районними закладами охорони здоров’я області, Головним управлінням освіти і науки, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, ОЦСССДМ, управлінням Державного департаменту України з питань виконання покарань в Черкаській області, недержавними організаціями.

Повний текст: аналізу обласних показників моніторингу та оцінки виконання обласних заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу (за підсумками 2010 року) (115Кб)