30 травня 2010 року в Черкаській виправній колонії № 62 відбулась акція «Альтернатива Є!», присвячена дню пам’яті померлих від СНІДу.


Відбулась акція в приміщенні клубу ЧВК № 62, де зібралися близько двохсот засуджених. Участь в акції приймали як працівники БФ «Інсайт», так і самі засуджені. Було презентовано волонтерську команду «Барви життя», котра заснована та активно функціонує на території ЧВК № 62. Волонтерами були проведені інформаційні лекції та доповіді стосовно профілактики ВІЛ/СНІД. А на завершення – вікторина, в якій взяли участь засуджені, де показали досить непоганий рівень обізнаності та поінформованості в питаннях ВІЛ/СНІД.

Основною метою акції було донести до засуджених те, що не буває однозначних ситуацій, і що в людини завжди є вибір. А те, який життєвий шлях обирає собі людина, який спосіб поведінки – залежить від власного бачення та світосприйняття. Акція сприяла замислитись засуджених стосовно власного життя та способу поведінки, багато хто згадував про своїх друзів, близьких, рідних чи просто знайомих, котрі померли від СНІДу. Їх пом’янули хвилиною мовчання.

БФ «Інсайт» виносить вдячність адміністрації ЧВК № 62 за сприяння та підтримку в проведенні таких акцій.