Альянс та його партнерів зробити різницю на громаду, національному та міжнародному рівнях.

Протягом десяти років, мільйони отримали технічну і фінансову підтримку Альянсу дав профілактики ВІЛ, догляду за хворими на СНІД, та сиріт проектів. Тільки в 2002 році, більш ніж 825 000 чоловік з найбідніших і найбільш уразливих груп населення були охоплені прямо і більше 91 000 були навчені або з допомогою програми для волонтерів, однолітків та звільнення працівників. Крім того, за оцінками, 4,9 мільйона були досягнуті косвенно.

У свою чергу, Альянс дізнається з цих спільнот партнерських і використовує цей досвід в більш широкому контексті сприяння ефективної стратегії боротьби зі СНІДом – заохочення як краще і краще програми державної політики. Дослідження виконані в альянс і Горизонт проекту показав, як важливість залучення людей з ВІЛ / СНІДом, і як це зробити ефективно.

Альянс навчальних матеріалів сприяли зміцненню партнерства та системи між НУО та урядами в країнах Латинської Америки, Африки та Азії. Оцінка потреб допомогли визначити пріоритети дітей, постраждалих від СНІДу, в той час як програма розробки інструментів допоможе збільшення числа НУО на посилання сиріт підтримки роботи з профілактики ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Альянс допомагає людям з ВІЛ / СНІДом та інших членів громади, що постраждали впливати законів і політики в ряді країн, і зміцнити діяльність Організації Об’єднаних Націй заяви та програмні рамки.

Повторні зовнішні оцінки і свідчення людей, які живуть з ВІЛ / СНІДом, показали, що НАТО роботи ефективним та дієвим:

 • “Грати ключову роль у зусиллях по сповільнити епідемію ВІЛ / СНІДу”
 • “Зменшення страждань людей, що живуть з ВІЛ / СНІДом та підвищення якості їх життя та життя їх сімей та опікунів”
 • “Донори отримали видатні повернення на інвестиції”
 • “Після знаю, що я інфікований, я завжди прошу всіх клієнтів надягти презерватив”.

Де Альянс працює?

Альянс працює в країнах, сильно постраждалих від СНІДу, щоб допомогти людям впоратися з цією епідемією, і в менш порушених країн, щоб зупинити ВІЛ, стає серйозною проблемою. На даний момент Альянс надав технічну допомогу для НУО та общинних організацій з більш ніж 40 країнах. За станом на червень 2004 року, поточних програм здійснюється більш ніж у 20 країнах на додаток до регіональної та міжнародної діяльності.

Як Альянс працює?

Альянс співробітників та консультантів, надавати технічну підтримку, часто разом з фінансовою підтримкою, щоб у країні посередницькі організації, які Альянс дзвінків посилань організацій, які, в свою чергу, надавати фінансову та / або технічну підтримку НУО та общинних організацій в їх відповідних країнах. Це означає, що Альянс будує місцевих навичок та місцеві установи, а не безпосередньо планування, управління та здійснення програм. Альянс має особливий досвід у “нарощування потенціалу громадянського суспільства”, яке для Альянсу охоплює:

 • Навчання персоналу та добровольців з ключових навичок, необхідних для профілактики ВІЛ, догляду та пом’якшення наслідків роботи, доповнюючи їх сильних зв’язків спільноти зі знанням про те, як адаптувати і застосовувати передової практики і про те, як продовжити навчання і вдосконалення їх роботи.
 • Створення організаційних систем і персоналу навичкам щоб мати можливість розвивати себе НУО в таких галузях, як збір коштів, встановлення партнерських відносин з приватним сектором та урядом, моніторинг та оцінка, звітність і т.д.
 • Сприяння формуванню критичного мислення, стратегічного планування та прихильність до участі НУО та ОМС лідерів.

Інше рівня створення потенціалу також вимагає, однак, на НВО підтримка або посередник рівня. На додаток до навичкам вище, Альянс допомагає відповідним місцевим установам:

 • Провести міжнародної передової практики у відповідні методики для своїй власній країні, на місцевих мовах.
 • Оцінку і реагувати на потреби в технічної підтримки місцевих груп, шляхом підготовки кадрів, один-на-один технічна підтримка, семінари, налагодження партнерських відносин і т.д.
 • Ефективно міст світу низових НУО, з одного боку, і урядом, донорами і корпоративні пріоритети, з іншого боку, і
 • Ефективно мобілізовивать засоби і керувати суб-грант програми.