1 грудня 2011 р. на базі ЧНУ пройшла акція до Дня боротьби зі СНІД, організована БФ «Інсайт». Тут усі присутні могли детальніше дізнатися про проблему ВІЛ/СНІД, отримати консультацію та інформацію.

Перед цією датою було проведено ряд інформаційно-просвітницьких занять серед студентів різних навчальних закладів, а також заплановані ще подібні заняття після 1 грудня.

Під час акції студентам та викладачам була презентована виставка художніх робіт, зроблених засудженими, з якими працює БФ «Інсайт» та ручних виробів жіночої групи фонду. Досить цікавою виявилася виставка, крім картин тут була присутня скринька з дерева, зроблена для того, щоб в ній зберігати книгу. Фахівці були вражені такими виробами, адже їх цінність досить велика. Частину цієї виставки було передано до Центру соціальної допомоги дітям інвалідам, а другу частину – в ЧОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВС». Також волонтери розповсюджували листівки, буклети, презервативи та спілкувалися зі студентами стосовно даного заходу. З метою визначення думки студентів щодо ВІЛ/СНІДу, були розміщені плакати із червоною стрічкою, на якій кожен міг висловити свою думку стосовно того, що вони будуть робити особисто аби їх не торкнулася проблема ВІЛ. Багато цікавих думок було написано, але ми визначили головне – молоде покоління знає про проблему ВІЛ/СНІДу та знає як захиститися від неї.

Акція дала змогу кожному задуматися над своїм майбутнім та зробити свій вибір.
Також напередодні Міжнародного Дня інвалідів БФ «Інсайт» завітав до територіального центру соціальної допомоги дітям інвалідам. Лідерами жіночої ініціативної групи була зібрана гуманітарна допомога для дітей інвалідів та дітей, які живуть з ВІЛ. Були закуплені солодкі подарунки, зібрані іграшки та подаровані картини. Виконавчий комітет Черкаської облдержадміністрації теж зробив діткам багато подарунків, зокрема на свято був накритий святковий стіл для дітей та їх батьків та організовано свято. Начальник департаменту соціальної політики розповів про плани на наступний рік стосовно дітей з обмеженими функціональними можливостями. Зокрема, з нового року в цьому закладі стартує нова музична програма – музична корекція дітей. Ініціатором даної програми виступила президент ГО «Центр музичної терапії» Гринцова Ольга Василівна, яка готова організовувати для діток заняття з музики, аби вони могли пізнавати світ через прекрасні звуки та мелодії. Мета такої програми – зробити життя дітей кращими завдяки музиці.

Також органи влади пообіцяли на початку літа організувати для дітей з обмеженими функціональними можливостями спеціальний пляж на березі Дніпра, а також новий спортивний майданчик із вуличними тренажерами.
Далі діток та їх батьків розважали артисти театральної студії «Яблучко», які принесли багато позитиву, посмішок та тепла у серця діток.

Заходи, проведені БФ «Інсайт», наповнені добром та світлом, дають можливість кожному отримати ту інформацію, яка потрібна кожному та використати її на своє ж благо.

Детальний фотозвіт з акції