В безлічі людей періодично болять:
Спина
Шия
Зап’ястя
Правильне положення тіла – ключ до вашого здоров’я. Якщо ж воно буде неправильним, рано чи пізно ви почнете відчувати біль і дискомфорт.

Як ви спите? Як ви піднімаєте речі з підлоги? Яке положення вашого тіла в даний момент, коли ви читаєте цю статтю? У статті “7 Postural Habits To Make Now To Increase Your Health” на сайті Dumblittleman перераховано 7 звичок, які допоможуть вам зберегти здоров’я:

1. Якщо вам необхідне щось підняти, не обов’язково нахилятися. Це стрес для вашої спини, чим важче те, що ви піднімаєте, тим сильніший стрес. Ви можете просто присісти.

2. Прагніть спати на боці, а не на спині або животі. Коли ви лежите на животі, це погано для вашої шиї, сон на спині – поганий для вашого попереку.

3. Якщо ви постійно сутулитиметесь, це може привести до викривлення хребта. Тримаєте ваші плечі розпрямленими постійно: коли ви сидите за столом, коли ви за кермом автомобіля. Це допоможе вам підтримувати ваше здоров’я.

4. Перенесіть вагу тіла з носків на п’яти, коли піднімаєтеся по східцях, йдете, сидите на стільці. Не можна переміщати вагу на носки, це може призвести до болі в колінах.

5. Тримайте голову прямо. Особливо це важливо для людей, які багато працюють за столом. Неправильне положення голови може викликати болі в шиї. Відведіть голову трохи назад, тримайте підборіддя прямо.

6. Існують дві звички, які рано чи пізно можуть призвести до проблем: надмірна сутулість і надмірне вигинання спини. Уникайте їх. Ваша спина має бути пряма, а плечі – ледве відведені назад.

7. Більше рухайтеся. Не можна сидіти надто багато, це може викликати проблеми з хребтом. Якщо ви працюєте сидячи, вставайте кожні тридцять хвилин. Намагайтесь потягнути всі ваші м’язи, а потім знов повертайтесь до роботи.

Джерело: Блог про здоровий спосіб життя