15-17 грудня 2014 р. у Черкасах був проведений триденний національний тренінг «Сексуальне та репродуктивне здоров’я», якому взяли участь 23 учасника з різних ВІЛ-сервісних організацій України.

Метою тренінгу було отримати інформацію про основи репродуктивного здоров’я уразливих груп, ризики сексуального та репродуктивного здоров’я (СРЗ), а behavior tracker app android також набути навичок консультування представників уразливих груп з питань СРЗ.

Тренінг був насичений цікавою та корисною інформацією.

На початку учасники розібрали питання сексуальних і репродуктивних прав, розібрали основні поняття (стать, гендер, сексуальна орієнтація, СРЗ). Далі гінеколог-ендокринолог надала учасникам детальну інформацію про репродуктивні системи чоловіків та жінок. Теми були надзвичайно важливими та актуальними, учасники мали багато запитань, на які отримували кваліфіковані відповіді.

По пройдених темах учасники на завершенні першого дня тренінгу вчилися складати алгоритми консультування уразливих груп.

Другий день тренінгу був присвячений government cell phone tapping обговоренню питань факторів, які впливають на репродуктивне здоров’я людини, СРЗ жінок секс-бізнесу та споживачів ін’єкційних наркотиків. Після обіду гінеколог надала детальну інформацію про методи контрацепції та інфекції, які передаються статевим шляхом. Учасники задавали багато запитань, оскільки при консультуванні уразливих груп часто стикаються із такими проблемами. Також учасників цікавили питання абортів, вагітність та наркотики, яку інформацію може надати соціальний працівник, а де краще spy software auf iphone installieren пере направити до спеціаліста.

Третій день тренінгу був присвячений навичкам консультування, алгоритмам консультуванню та відпрацюванню навичок в парах. Учасники отримали ситуації і в рольових іграх програвали типові робочі ситуації. Кожен побував у ролі клієнта, а потім консультанта, також http://shop.blowpro.com/ha-mobile-spy-app-uk/ у групі обговорювали, що вийшло, а що ні.

call blocker recensioni

Практичний блок був досить важливий для напрацювання навичок, учасникам дуже сподобалися рольові ігри.

Тренінг учасники оцінили на відмінно, інформація була досить корисною та важливою для роботи.

Всі учасники отримали сертифікати та роздатковий матеріал. DSCN2103

DSCN2072

 

DSCN2113

 

DSCN2153