Впродовж місяця у Черкасах зігріватимуть серця містян «Коти, собаки – Посміхаки». Так називається культурно-розважальна виставка, яка розпочне свою роботу 7 листопада о 14:00 у черкаському обласному художньому музеї по вул. Хрещатик, 259. Її відкриють вихованці обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Теплий дім» в рамках акції «Повернімо посмішки». У Черкасах виставка працюватиме до 2 грудня цього року.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

«Коти, собаки – ПОСМІХАКИ» – культурно-розважальний захід, що дозволить затишно провести час як самостійно, так і з друзями, або з родиною. На виставці буде представлена чисельна кількість смішних фотографій, а також вироби ручної роботи майстрів на відповідну тему, які до того ж можна придбати.

Крім цього, під час виставки відбуватимуться різноманітні інтерактивні акції та майстер-класи, як-то: «Кіт на дереві», «Листівки», «АРТ-бук», «Виготовлення глиняного котика». А також транслюватимуться тематичні мультфільми у широкоекранному форматі.

– Мета акції «Повернімо посмішки» полягає у забезпеченні діток, які належать до соціально незахищеної категорії, безкоштовним відвіданням виставки та участі у різноманітних майстер-класах, у процесі яких вони створюватимуть власні вироби. У такий спосіб малеча зможе відволіктися від життєвих труднощів та отримати позитивний, легкий настрій у сумну холодну пору року. Плануємо забезпечити близько 400 осіб такою чудовою можливістю, – говорить ініціатор акції Олег Саух.

– Ми із задоволенням підтримуємо ініціативи, що розвивають суспільство. «Повернімо посмішки» є саме таким проектом. Вкладати в душі дітей добро і радість – найкраща інвестиція. Це без сумніву змінює не тільки життя дітей, а й світ навколо! – стверджує президент Ротарі клубу «Черкаси» Ольга Яловенко.

– В рамках заходу діють фото-оголошення «Я хочу жити з тобою», на яких чотирилапі мешканці черкаського притулку для тварин шукають своїх господарів. Відвідувачі, яких зацікавлять хвостаті, одразу ж зможуть зв’язатись із притулком «Друг» та забрати вподобану тваринку. Це буде неймовірним щастям для кожного обраного чотирилапого, особливо напередодні холодної зими! А чого варті справжня любові і дружба нового члена сім’ї! Завітайте на виставку, саме там Ви знайдете свого особливого домашнього улюбленця, – вважає представник товариства “Друг” Ірина Васюра.

Джерело: http://provce.ck.ua