Забудьте минуле. Ви не будете щасливими, поки несете важкий тягар минулого. Ви зробили помилку? У вас був неприємний досвід у минулому? Відпустіть ці спогади – вони не дають вам розвиватися. Зосередьтеся на сьогоденні.
Несіть відповідальність за своє життя. Щоб стати щасливим, потрібно перш за все стати вільним. Незалежно від того, наскільки важка ситуація, ви завжди обираєте самі, як саме вам вчинити. І відповідальність за цей вибір несете лише ви. НЕ звинувачуйте у своїх невдачах когось ще.
Відносини. Це як раз те, що й дає нам щастя. Любов повинна залишатися головним пріоритетом.
Захоплення, хоббі. Вони також приносять нам маленькі радості. Так що коло своїх захоплень треба постійно розширювати. Таким чином ви розширюєте свої шляхи до гармонії. Ви навіть не уявляєте, скільки цікавих речей нас оточує.
Створіть себе. Визначте для себе свої принципи, і дійте відповідно до них. Тільки так ви завжди будете вірні собі.
Хто ви? Не живіть чужим життям, щоб виправдати чиїсь очікування. Люди можуть чекати від вас чого завгодно – не йдіть у них на повідку.
Мета в житті. Для того, щоб стати щасливим, вам потрібна життєва мета. Інакше ви будете розсіяні і незібрані. Ваша мета – це ваш життєвий стрижень.
Цінуйте те, що маєте. Бути щасливим легко, якщо ви вдячні. На жаль, побачити те, чого у нас немає, набагато важче, ніж те, що ми вже маємо. Ми не вміємо сприймати обставини як належне. Подивіться навколо – може, у вас вже є причини бути щасливим?
Думайте позитивно. Щасливі люди ні на хвилину не допускають похмурих думок. Вони на все дивляться оптимістично, наскільки б не була важка ситуація.
Творіть. Творчість додає сили і залучає вас в стан позитиву: ви просто не помічаєте невдач навколо вас.
Почніть з того, що у вас вже є. Щаслива людина не чекає все життя певного рівня заробітку або високої посади, щоб стати щасливим. Радіти можна вже тому, що у вас є. Нерозумний шукає щастя за горами, розумний – під ногами (Джеймс Оппенгейм).
Змінюйтесь. Щастя приходить до того, хто постійно росте, розвивається, навчається. Змінюється, шукайте что-то новое, направляйте ваше життя на новий рівень.
Використовуйте свої таланти. По-перше, ви повинні відкрити в собі ці таланти, а по-друге – розкрити. Самий вірний шлях до щастя – знайти той джерело заробітку, який би допомагав розвивати ваші таланти.
Не зациклютесь на дрібницях. Часто дрібниці – це вороги вашого щастя. Пам’ятайте – навіть дрібні тріщини топлять корабель, адже вони ростуть і з часом стають справжніми пробоїнами.
Ваші амбіції. Амбіції – це не погано, але вони не повинні брати гору над здоровим глуздом. Інакше ви просто переоцінити себе, і станете невдахою і посміховище.
Робіть щасливими інших. Це самий дієвий спосіб стати щасливим. На шляху до власного щастя постарайтеся робити добро людям, і ви побачите, що це – вже щастя. Щастя ніколи не приходить через егоїзм, тільки через самовіддачу.
Співчувайте. Це сама вища форма самовіддачі. Частіше думайте про людей навколо себе.