«Епідемія доброти» – приклад усій Україні!

Свято, яке ще маловідоме в Україні, яке таке потрібне нашому суспільству. Цей день має стати поштовхом та прикладом для інших. Нехай 17 лютого, це будуть флеш-моби і акції, але така масовість добрих та гарних вчинків цього дня не повинна залишитись непоміченою, без наслідків і ми впевненні, що у серцях людей прокинеться той світлячок, який буде дарувати добро кожному щодня!
Та для того аби свято відбулось: Черкащани, ми запрошуємо вас прийняти активну участь у заходах, які будуть відбуватись 17 лютого у місті!
Запозичивши досвід проведення такого заходу у наших партнерів із Вінниці, ми хочемо показати приклад всій Україні, поширюючи вірус “Епідемії Доброти”, через такі благодійні акції,наприклад:
• Чарівна скринька: перший публічний флешмоб, де будуть зібрані усі посланці доброти і разом відкриємо скриньку добра;
• поступись місцем в транспорті: посланці доброти(хлопці) будуть заходити у тролейбуси на кінцевих зупинках; їхати 2-3 зупинки і після віршика, який зачитає водій, посланці всі одночасно встануть і наглядно звільнять місце для жінок.
• будуть роздаватись карточки “Дякую” та “Посміхнись”: у декількох різних місця Черкас посланці доброти будуть роздавати картки посміхнись, чим будуть підіймати настрій перехожим. Також будуть роздавати картки дякую, водіям, кондукторам, продавцям та іншим людям, які заслуговують на подяку;
• нагодуй горобчика: у парках посланці доброти разом з дітками будуть годувати горобчиків, заздалегідь підготовленим кормом;
• стрічка добра: у кожного посланця доброти, який буде приймати участь у цьому флешмобі будуть три стрічки: одна – буде прив’язана на руці у посланця, на другій буде позитивний надпис, а третя – буде без надпису. Учасник флешмобу підходить до перехожого зав’язує йому стрічка, яка на його думку відповідає людині, а іншу дає йому і каже, щоб перехожий зробив свій надпис і віддав незнайомі людині, яка зробила на його думку гарну справу;
• кулька світла: посланці доброти будуть роздавати кульки діткам на вулиці, всередині кульки буде гарне побажання;
• кредит доброти: сюрприз для перехожих;
• веселі хлопавки: сюрприз для перехожих;
• світлячки доброти: сюрприз для перехожих.
Детальніше про програми можна дізнатись на сайті та за нашими телефонами..

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатись до будь-якої благодійної програми.
Ми чекаємо на ваш дзвінок!

Запрошуємо громадські, благодійні організації, гуртки та усіх активних та ініціативних долучитись до проекту «Епідемія доброти»,якщо у вашій діяльності є програми, які спрямовані на популяризацію гарних справ та доброти – пропонуємо приєднуватись і разом поширювати та інформувати населення про заходи та акції, що проходять у нашому місті.
Також запрошуємо долучитись до благодійної програми «Реєстр гарних справ», де ми усі разом будемо формувати так звану базу даних добрих вчинків, для того аби відволікти суспільство від бруду, яким заповнений інформаційний простір, адже насправді людям потрібно показати, що добро існує, як і співчуття, дружба, любов, підтримка та ще багато позитивних якостей та явищ!
Зробимо наше місто добрішим, толерантнішим, найкращим разом!
Заразитись позитивним вірусом доброти можна за тел.:
0472 63-85-10 офіс БФ «Інсайт»


Звертатися просимо до 1 лютого.
Також будуть організовуватися попередні зустрічі з усіма бажаючими волонтерами, де ми обговоримо подальші плани стосовно роботи.